Mini F winnaar toernooi

Vorden 11 juli 2015 – Gisteren heeft de KNVB ook het bekerprogramma van de A-Categorie bekend gemaakt. Vorden 1 speelt tegen PAX, Loil en Socïi en het 2e elftal is ingedeeld bij Longa 3, HC’03 2 en PAX 2. Bij de jeugd speelt A1, B1 en C1 in de A-categorie en is dus ook voor deze teams de bekercompetitie bekend. Bij de drie juniorenteams staan interessante tegenstanders op papier zoals AZSV B1 en C1, Grol A1, Ruurlo B1 en Longa B1.

De bekercompetitie van Vorden 1 begint op dinsdag 18 augustus thuis tegen Loil. Een week later op dinsdag speelt het 1e de derby uit tegen PAX en op zondag 30 augustus wordt er uit gespeeld tegen onze samenwerkingspartner Socïi. Deze laatste wedstrijd zal verzet worden aangezien Vorden 1 dan op trainingskamp is in Noordwijk.

Het 2e elftal begint al op zondag 16 september en dan spelen zij uit tegen HC’03 2 in Drempt. De twee zondagen er na (23 en 30 augustus) spelen zij thuis tegen resp. tegen PAX 2 en Longa 3.

De jeugdteams A1, B1 en C1 beginnen met de bekercompetitie op zaterdag 22 augustus en vervolgen deze op maandag 24 augustus. De laatste ronde in de poulefase voor deze juniorenteams is op zaterdag 29 augustus.

Voor zowel het 1e, 2e als de A1, B1, C1 en D1 begint de competitie op zaterdag/zondag 5 en 6 september.

Voor de complete bekerindeling van Vorden 1 en 2 en A1, B1 en C1 klik op het volgende document :

bekerindeling 1,2,A1,B1,C1