logo-vvv-erediv-pool-gz-150x180-1

Maandag 20 april – Speelronde 30 in de vv Vorden-pool kende uiteindelijk 2 weekwinnaars.

Jan Roording en Bas Boers eindigden beiden met 55 punten bovenaan. Daarmee bleven ze Mick Lichtenberg, Robin Koster en Jan Eggink net voor. Na loting is uiteindelijk Bas weekwinnaar geworden van speelronde 30.

Het was een weekend waarin PSV terecht landskampioen is geworden, Vorden 1 net geen kampioen werd en Louis van Gaal niet kon stunten met zijn Man Utd tegen Chelsea.

In het algemeen klassement blijft het stuivertje wisselen aan kop. Deze week is Annie Rakitow de koploper. Annie kende een prima weekscore en eindigde in de top 10. Doordat Cees van Zuilen en Eddy Hiddink een slecht weekend beleefde is Annie over Cees en Eddy gesprongen en staat aan kop.

Het stuivertje wisselen kan nog even doorgaan, maar over 3 weken zal er toch iemand definitief aan kop blijven. En wie dat gaat worden?? Het beloven 3 spannende weken te worden.

Voor de complete stand ga naar Pool vv Vorden.