avondvierdaagse

Vorden 21 juni 2016 – De 49e avondvierdaagse van Vorden is vorige week met ruim 600 deelnemers prima verlopen en de vierdaagsecommissie van v.v. Vorden, Janneke Hiddink, Monique Sleumer en Jolanda Wabeke, kijkt dan ook tevreden terug naar dit traditionele festijn in het dorp Vorden. In ons plaatselijke weekblad ‘t Contact staat een fraaie impressie van de laatste dag (intocht) vermeld. Hierin staat ook te lezen dat de vierdaagsecommissie, die in 2014 is opgericht binnen de v.v. Vorden toen de voetbalclub besloten heeft de organisatie over te nemen van de ter ziele gegane gymvereniging Sparta, volgend jaar een speciale editie zal organiseren in verband met de 50e Vordense Avondvierdaagse. 

Klik op het onderstaande logo om de volledige editie, met daarin het redactionele stuk over de 49e avondvierdaagse, van ‘t Contact te lezen.

contact bronckhorst noord