Vorden, 15 juni 2018 – De avondvierdaagse in Vorden is afgelopen week met maar liefst 750 deelnemers (bijna 100 meer dan vorig jaar!) uitstekend verlopen en gisteren met een prachtige intocht op het Manana-Manana festivalterrein afgesloten. De wisselbekers voor de meest leuke, enthousiaste en netste loopgroepen ging voor de 5 km naar groep 5 van ‘De hooge voorde’ en voor de 10 km naar ‘de Garve’ uit Wichmond. De avondvierdaagsecommissie van v.v. Vorden bestaande uit Monique Sleumer, Janneke Hiddink, Sabine Groot Wassink en Melanie Brunsveld willen wij hierbij van harte bedanken voor de organisatie, inzet, energie en tijd en zij kunnen terug kijken op een zeer geslaagde editie van 2018! Kijk bij ‘lees meer’ voor een fraaie fotoreportage van Johan Bolink.

Klik op onderstaande foto voor de volledige fotoreportage van Johan Bolink