logo-vvv-erediv-pool-gz-150x180-1

Vrijdag 06 februari – Anita Greven is weekwinnaar geworden van het midweekse programma in de vv Vorden-pool.

 

 

 
Met 54 punten had zij net wat meer punten dan nummer 2, Jan Eggink. De top 5 wordt verder gevormd door Twan Jansen, Ruud en Marc van der Linden en Martin Leegstra.

Het was een midweeks programma waarin PSV in korte tijd wederom de lachende 3e was. Zelf won, ondanks een man minder, gemakkelijk bij NAC Breda. Vervolgens zag het FC Twente, Ajax en Feyenoord allemaal verliezen waardoor het de titel niet meer kan ontgaan.

In het algemeen klassement had nummer 2, André Siemerink, een prima midweek. Hij schoof hierdoor dicht naar de nummer 1, Willem Lichtenberg. Het verschil bedraagt nog 2 punten. Achter deze 2 is er een klein gaatje en wordt de achtervolging aangevoerd door Ronald de Beus.

Voor de gehele stand ga naar Pool vv Vorden