opknappen accommodatie 2 goed

Vorden 21 juni 2016 – Er staan deze zomermaanden enkele belangrijke klussen op het programma op onze accommodatie. Zo is het hoofdveld voorzien van een extra onderhoudsbeurt waarbij de bovenlaag is afgevlakt en met een frase- en lasertechniek weer glad getrokken. Daarnaast worden er in deze periode nieuwe lockers gemaakt in de kleedkamergang en massageruimte waardoor er voor alle teams opbergruimte gecreëerd wordt voor bidons, coachjassen, trainingsjacks, hesjes, petjes en eventueel ook nog de tas met kleding. Ook komen er aan de achterkant van veld 2 en 3 vier opbergruimtes (tegelplateau’s) voor de verplaatsbare- en pupillendoeltjes en staat er op zaterdag 2 juli een klussendag op het programma waarbij o.a. de ballenvangers een verfbeurt krijgen, de tribune flink wordt schoon gemaakt en de reeds verwijderde reclameborden worden opgefrist.

Voor zaterdag 2 juli zoeken wij nog enkele vrijwilligers. De klussendag begint om 08.30 uur tot 12.00 uur en s’middags van 12.30 uur tot 16.00 uur. Het is ook mogelijk om je voor een halve dag op te geven. Wil je graag helpen en heb je zin om mee te helpen, geef je dan op via accommodatie@vvvorden.nl