logo vorden app

Vorden 4 mei 2016 – Op woensdag 4 en donderdag 5 mei is er sprake van een aangepast trainingsschema i.v.m. de vakantie, dodenherdenking en bevrijdingsdag. De woensdagmiddagtraining hanteert het ‘vakantierooster’ en dit houdt in dat alle F-teams van 13.30 tot 14.15 uur trainen en alle E-teams van 14.30 tot 15.30 uur. Woensdagavond is het Sportpark tot 19.45 open en op donderdagavond 5 mei is het Sportpark gesloten.

Woensdagavond is er alleen een mogelijkheid om te trainen tijdens de 1e shift van 18.15 uur t/m 19.30 uur. Het Sportpark zal dan vanaf 19.45 uur gesloten zijn. Op donderdagavond tijdens Hemelvaartsdag is het Sportpark de gehele avond gesloten.

In verband met deze gewijzigde (openings)tijden hebben enkele teams besloten om op andere tijdstippen te trainen dan normaal, maar dit is gecommuniceerd en bekend bij de betreffende spelers, ouders en begeleiding.