vorden kuijper

Vorden 11 juli 2015 – Vandaag heeft de KNVB de competitie-indeling bekend gemaakt van de A-categorie bij de junioren en D-pupillen. Voor de teams van v.v. Vorden betekent dit dat de competitie van A1, B1 en C1 (1e klas) en de D1 (hoofdklasse) is ingedeeld. Omdat Vorden D1 vorig seizoen 2e is geworden in de 1e klasse, zijn zij gepromoveerd naar de Hoofdklasse waar voor v.v. Vorden onbekende ploegen als Bennekom, AWC (Wijchen) en Juliana’31 (Malden) tot de tegenstanders behoren.

Vorden A1 en Vorden B1 zijn ingedeeld in de richting Zutphen/Apeldoorn/Deventer en Vorden C1 speelt volgend seizoen in de achterhoekse klasse. Vorden D1 speelt dus volgend seizoen voor het eerst in de historie van onze club in de Hoofdklasse. Alle vier elftallen spelen in een competitie van 12 en starten op 5 september met hun competitie.

 

Open het volgende document om de competitie-indeling van 1, 2, A1, B1, C1 en D1 te bekijken:

competitie indeling A1 B1 C1 D1