beleidsplan 2016-2019

Vorden 23 februari 2016 – Het bestuur is voornemens tijdens de algemene ledenvergadering in juni 2016 een nieuw beleidsplan te presenteren voor de periode 2016-2019. Naast voetbalzaken komen ook andere onderwerpen zoals, accommodatie, horeca & facilitaire zaken, marketing & sponsoring en evenementen in dit beleidsplan aan bod. Om tot een goed onderbouwd beleidsplan te komen welke zo breed mogelijk binnen de club gedragen wordt, organiseert het bestuur per onderwerp speciale thema-avonden. Op dinsdag 8 maart staat ‘Accommodatie’ op het programma.

Voor de tweede thema-avond, over het onderwerp ‘Accommodatie’ willen wij graag de leden, vrijwilligers, ouders van jeugdleden en overige betrokkenen binnen en rondom onze club uitnodiging om op dinsdag 8 maart hierbij aanwezig te zijn.

Klik op het volgende bestand om de uitnodiging te lezen: Uitnodiging inloopavond beleidsplan -Accommodatie

 

accommodatie vv vorden