Vorden, 20 augustus 2017 – De tweede klussendag van dit seizoen heeft gisteren met 16 deelnemers een aantal fraaie resultaten opgeleverd. Zo is met vereende krachten de ballenvanger van het hoofdveld (bij het scorebord) weer recht en in de juiste stand gezet en tevens zijn de palen van zowel het hekwerk als de ballenvanger met beton verstevigd. Rondom de ingang, fietsenparkeerplaats en kantine is al het onkruid verwijderd en is de tuin bijgehouden. De gele boord rondom de bestuurskamer en de kleedkamers is in zijn geheel afgenomen en tenslotte zijn er nog enkele kleine hand- en spandiensten verricht t.b.v. de accommodatie. Volgende week staat de laatste klussendag op het programma en zullen o.a. de reclameborden erin worden gezet en de gele roetaanslag verwijderd worden van de doelen en banken.