De komende twee zaterdagen, 30 juli en 6 augustus, dienen er flinke meters gemaakt te worden met het project ‘Omheining Hoofdveld’. Het hoofdveld is nu geheel bestraat, dus alle vier zijdes zijn voorzien van een enkel, dubbel of zelfs vier-tegels-breed tegelpad. In deze tegels worden deze week de gaten geboord waarin de gecoate palen geplaatst gaan worden. De komende twee weken dienen echter langs alle tegels de bandjes geplaatst te worden en daarvoor hebben wij twee ploegen van 5 mensen voor nodig. Wil je zaterdag as of volgende week zaterdag graag een handje helpen met dit fraaie project, kom dan 08.15 uur op het Sportpark en help een ochtend of hele dag mee en mocht je alleen s’middags kunnen dan ben je vanaf 13.00 uur van harte welkom. Geef ff door aan Wilbert de Leeuw (accommodatie@vvvorden.nl) of je zaterdag of volgende week zaterdag komt helpen, zodat wij enigszins een planning kunnen maken.