Op zaterdag 22 augustus is er een speciale dag gepland voor o.a. schoonmaak dug-outs, ophangen van de reclameborden, overige klussen en het ophalen van de kleding door de begeleiding van de teams. Alle trainers, coaches en leiders kunnen dan voor hun betreffende elftal de tas met kleding ophalen en in bruikleen nemen voor het seizoen 2020-2021. Ook krijgt iedere trainer, coach, leider, grensrechter een geel t-shirt en een zwarte coach-jas in bruikleen en is er voor ieder team een kist met bidons, een waterzak en eventueel coach-jas(sen). De elftallen waarvoor trainingspakken door de sponsor zijn aangeboden krijgen deze ook uitgereikt. Tussen 10.00 uur en 13.00 uur kan de kleding opgehaald worden. Op deze laatste zaterdag voordat de eerste (beker)wedstrijden weer op het programma staan (29 en 30 augustus) willen wij dan ook de laatste puntjes op de ‘i’ zetten om met ieder elftal goed te kunnen beginnen aan het seizoen 2020-2021.