Nu Corona langzamerhand aan het verdwijnen is, kunnen traditionele evenementen weer opgepakt worden. Zo is er bij vv Vorden ook altijd de traditie dat er in het 3e weekend van januari het koppeldarttoernooi plaatsvindt.

Na 3 jaren van afwezigheid kan deze happening weer in de kantine van vv Vorden worden gehouden. Welk duo gaat zich kronen tot de koppeldartkoningen van 2023?

Op zaterdag 21 januari 2023 gaat het toernooi vanaf 12.00 uur van start. De kantine is vanaf 11.00 uur open en het inschrijfgeld is 15 euro per koppel. Lijkt het je leuk om met een vriend/vriendin, buurman, vader, oom, tante of andere bekende een pijltje te gooien en er een gezellige middag van te maken, bedenk je dan niet en geef je op voor het koppeldarttoernooi.

Opgeven kan door een bericht te sturen naar Jeroen Tijssen, 06-50971392.

En wacht vooral niet te lang, want er kunnen maximaal 32 koppels meedoen!