Geniet met de feestdagen de komende weken weer van overheerlijke oliebollen van v.v. Vorden en maak online alvast je bestelling aan. Ook deze winter worden wederom meer dan 1000 oliebollen gebakken met het beslag van Bakkerij van Asselt door de vaste ‘Oliebollencommissie’ en op zaterdag 18 december bij u langs gebracht of opgehaald in de kantine van ons Euro Planit Buiten Sportpark. Ga naar de app ( https://www.vvvorden.nl/oliebollenactie/ ) en bestel oliebollen van, voor en door v.v. Vorden!

Oliebollen nu al bestellen!

Bestellingen kunnen zaterdag 18 december van 10.00 – 17.00 uur worden opgehaald op het v.v. Vorden sportpark aan de Oude Zutphenseweg. Je bestelling thuis laten bezorgen? Dat kan ook, maar alleen in Vorden!

Het bestellen werkt als volgt:

  1. Geef aan hoeveel oliebollen je wilt bestellen
  2. Vul je contactgegevens in. Wanneer je wilt dat de producten thuis worden bezorgd, dan kan je dat hier aangeven.
  3. Rond je bestelling af en betaal direct via iDeal

Klik op onderstaande afbeelding om direct naar de bestelpagina te gaan!