Het seizoen 2021-2022 is weer ten einde en alleen de JO15-1 speelt nog 1 wedstrijd op zaterdag 25 juni, dus alle kleding en materialen dient weer ingeleverd te worden. Bij deze een oproep aan alle trainers en leiders om per team (jeugd en senioren) de tas met kleding (shirts, broeken en kousen), bidons, waterzak en eventueel hesjes in te leveren. Tevens vragen wij of de trainers en leiders die volgend seizoen stoppen hun shirt en jas in willen leveren en mocht jouw team trainingspakken hebben van OVM, dan dienen deze ook allemaal ingeleverd te worden. Wij zien graag alle trainers en leiders op zaterdag 11 juni tussen 10.00 en 12.00 uur aan de Schoolstraat 8a in Vorden. Dus niet op het Sportpark, maar bij het pand van Welgraven aan de Schoolstraat! 

Verzoek om per team een lijst aan te leveren met daarop de aantallen shirts, broekjes, sokken en overige zaken die ingeleverd worden. Tot zaterdag 11 juni tussen 10.00 en 12.00 uur aan de Schoolstraat 8a.

Nummer Aantal
Shirts
Keepershirts
Broeken
Keeperbroek
Sokken
Keeperssokken
Shirt trainer X
Jas trainer (coachjas)
Bidons en krat
Waterzak
Trainingshesjes
Trainingspakken OVM X
Warming-Up shirts
Polo’s