De omheining is geplaatst, het tegelwerk afgerond en de rails voor de reclameborden voor 80% geplaatst. Vanavond en morgenavond worden de laatste handelingen verricht, zodat dit weekend het hoofdveld volledig in gebruikt genomen kan worden. Woensdagavond dienen de laatste rails geplaatst te worden, achter het doel bij de kantine, onder de tribune en in de vier hoeken waar de ‘passtukken’ er nog in moeten. Alle handjes zijn welkom om de vaste ploeg te ondersteunen, omdat er maar van 17.30 uur tot 20.30 uur gewerkt kan worden. Donderdagavond zijn de spelers van Vorden 1,2, 3 en VR1 gevraagd om een uurtje eerder op het veld te komen, zodat gezamenlijk de reclameborden naar de juiste plek op het veld gebracht kunnen worden. De sponsorcommissie kan dan de borden in de nieuwe rails plaatsen en zodoende de omheining verfraaien met de uitingen van onze sponsoren.