Het komende pinksterweekend staat bij v.v. Vorden geheel in het teken van het Wikee de Viking spektakel. Na twee corona-jaren kan gelukkig het traditionele afsluitingsfeest van het seizoen worden georganiseerd en komen er in totaal zo’n 400 voetballers en voetbalsters in actie op het Europlanit Buiten Sportpark. Op vrijdagavond 3 juni zal allereerst de jeugd in actie komen en zijn dus alle spelers en speelsters van 5 t/m 16 jaar hiervoor van harte uitgenodigd en na afloop is er Silence Disco voor alle deelnemers en deelneemsters. Op zaterdagmiddag 4 juni vanaf 13.30 uur zal het daadwerkelijke Wikee De Vikingtoernooi 2022 gaan starten en zullen er in totaal 40 teams (Heren en Dames) om de felbegeerde bekers gaan strijden. S’avonds vanaf 20.30 uur zal het eindfeest in de tent op het BSV-plein gehouden worden m.m.v. ‘Cover the Cage’. Op zaterdagmorgen en begin van de middag zal het Sportpark tevens een stempelpost zijn voor de wielertocht ‘Fietsen veur de Club’ van De Graafschap. De ongeveer 100 deelnemers zullen net als in Winterswijk, Netterden en Varsseveld in Vorden op ons Sportpark het noodzakelijke stempeltje moeten gaan halen. Op maandag 6 juni zullen tenslotte de laatste activiteiten plaats gaan vinden, wanneer zowel het 1e als het 2e elftal haar laatste wedstrijd van het seizoen gaan spelen in respectievelijk Nijmegen (Quick 1888-Vorden) en Neede (Sp. Neede 2 – v.v. Vorden 2). 

Klik op de volgende link : Programmaboekje-2022 voor het programmaboekje en tijdsplanning van het Wikee de Vikingtoernooi op zaterdag 3 juni as.

Klik hier voor meer informatie over ‘Fietsen veur de Club’