De meest verspelde uitslagen in de voetbalpool zijn 2-1 en 2-0 of 1-2 en 0-2. Bij de wedstrijd Heerenveen – Heracles werd er 27x 2-0 voorspeld en 15x 2-1. Drie deelnemers voorspelden een overwinning voor Heracles en slechts één daarvan voorspelde 1-2. De extra punten die deze wedstrijd van de week opleverde zorgde ervoor dat Werner Jansen winnaar werd van speelronde 13. Bij de meeste Vordenaren zal er geen belletje gaan rinkelen bij het horen van deze naam. Maar de oom van jeugdspeler Yorn Leegstra (JO13-1) is altijd in voor een spelletje en de gewonnen consumptiebonnen geven wellicht een extra reden om weer eens een wedstrijd te komen kijken bij zijn neefje. Jelmer van Zeeburg kwam één punt te kort voor de overwinning deze week. Stijn Wentink, Jeroen Tijssen en André Eggink kenden allen een prima ronde en complementeren de top 5

In het algemeen klassement deze week geen enkele verandering in de top 5.

Aankomende dinsdag start al speelronde 14. De helft van de deelnemers aan de voetbalpool heeft zijn voorspellingen nog niet gedaan voor deze speelronde. Zondag 27 december wordt dit kalenderjaar afgesloten met de wedstrijd FC Utrecht – AZ. Deze wedstrijd was aanvankelijk de openingswedstrijd van dit seizoen en telt nog mee voor week 1.