Zaterdagavond zal menig deelnemer raar naar de stand van de Voetbalpool hebben gekeken en zich wellicht hebben afgevraagd of hij de uitslagen van die week wel had ingevuld. Maar liefst 20 deelnemers hadden namelijk na de eerste 3 gespeelde wedstrijden nog altijd 0 punten. Er werd sowieso slecht gescoord op zaterdag getuige het feit dat slecht 15 deelnemers meer dan 4 punten (van de mogelijke 30) wisten te scoren.

Het was dan ook geen verrassing dat 1 van die 15 op zondag met de weekwinst er van door zou gaan. Uiteindelijk bleek Hans Houwen de best scorende deelnemer van speelronde 5 en ook dat was eigenlijk geen verrassing. Hans scoort al vanaf speelronde 1 erg goed. Met een 13e, 11e, 17e en 7e plaats in de gespeelde rondes klom hij afgelopen weken naar plaatst 3 in het algemeen klassement. Met de eerste plaats deze week wint Hans niet alleen de weekprijs, maar pakt hij ook de koppositie in het algemeen klassement. Komende woensdag wordt de wedstrijd RKC – PEC ingehaald en weten we ook wie weekwinnaar wordt van speelronde 4

De uitslag van speelronde 5:

De stand in het algemeen klassement: