Afgelopen week zijn er flink vorderingen gemaakt met het afgraven van de bovenste laag zwarte grond en het vullen van de onderlaag van het kunstgrasveld. Het ‘gat’ wat nu is ontstaan aangezien de  ‘zwarte grond’ is weg gehaald, wordt nu gevuld met drie speciale lagen die voornamelijk de doorlaatbaarheid van het regenwater bevorderen en voor een juiste en goede ondergrond moet gaan dienen voor de kunstgrasmat. (zie hieronder op het filmpje). In dit nieuwsitem willen wij verder aandacht besteden aan enkele ‘extra klussen’ die rondom dit kunstgrasproject zijn gepland. Zo is er vorige week LED-verlichting geplaatst in de extra lichtmast achter het hoofdveld op de strook evenwijdig aan de zandweg. Deze extra oefenhoek/strook van 60 bij 20, direct achter het doel bij het scorebord, is nu voorzien van goede verlichting. In de komende weken zal hier ook nog een ballenvanger van 60 meter lang geplaatst gaan worden ter hoogte van het hek, parallel aan de zandweg. Bij het kunstgrasveld is de afgelopen weken ook direct het ‘pannaveld’ en het grote terras uit gegraven. Ook het pannaveld krijgt LED-verlichting via de lichtmast die op deze hoogte aan het hoofdveld staat. Tot volgende week!

1. Lichtmast achter het hoofdveld bij nieuwe oefenhoek/strook

2. Overzicht vanaf het dak van de kleedkamers op het nieuwe kunstgrasveld in aanbouw.

3. Opbouw van de onderlaag van het kunstgrasveld