Op 1 februari is er gestart met de aanleg van het Kunstgrasveld, maar een flinke winterse periode gooide roet in het eten wat betreft de voortgang. Maar wonderwel was de sneeuw en de vorst al binnen een week weer verdwenen en kon de aannemer gisteren op 22 februari met de 2e week beginnen. In de eerste week was het veld gefreesd en geëgaliseerd en gisteren zijn zij verder gegaan met de afgravingswerkzaamheden. Om de onderlaag goed aan te kunnen leggen dient er een flink aantal centimeters van het gehele veld afgegraven te worden en dat staat deze week dus op het programma. De gehele planning is dus 2 weken opgeschoven en dit houdt dus in dat ook de zelfwerkzaamheden door de vrijwilligers op de vrijdagen en zaterdagen herpland dienen te worden. Deze week zal bekend worden gemaakt op welke zaterdagen welke vrijwilligers (die zich hebben opgegeven) aanwezig dienen te zijn. Het is nog steeds mogelijk om je op te geven om op een zaterdag in maart of april te komen helpen en dit kun je doen via een mail naar accommodatie@vvvorden.nl