Voor sommigen is winnen niet vanzelfsprekend. Zo waren er gisteren op de velden van vv Vorden een tweetal spelers te bewonderen die hun eerste overwinning van dit seizoen behaalden. Voor Bas van der Veen is winnen in de Voetbalpool echter net zo gewoon geworden als boodschappen doen. In speelronde 26 behaalde Bas alweer zijn 3e zege dit seizoen. De zege bracht hem niet alleen de weekwinst, maar ook de koppositie in de Voetbalpool.

De verschillen waren groot deze ronde. Daar waar Bas 66 punten behaalde, had de nummer 10 in deze speelronde al 23 punten minder. Sep Enzerink, koploper tot speelronde 25 werd in deze ronde 38e, maar had wel maar de helft van het aantal punten van Bas

Bas klimt door zijn goede score van plaats 4 naar plaats 1 in het algemeen klassement. Sep Enzerink, koploper sinds speelronde 14, moet een stapje terug doen. Ook nummers 2 en 3 zakken een plaats doordat Bas hen voorbij gaat. Luuk Smit gaat van 5 naar 6 en Bas Schröer bewandeld de omgekeerde weg.