Op 7 mei is er een speciale ‘vriendinnenmiddag’ georganiseerd op ons Sportpark voor alle meiden die samen een lekker potje willen voetballen. Deze middag was het laatste promotieonderdeel om het meidenvoetbal bij v.v.  Vorden in de schijnwerpers te zetten, nadat er al op twee woensdagavond een speciale meidentraining was gegeven voor belangstellenden. Ongeveer 25 meiden speelden partijtjes in de pannakooi,, mochten gaan schieten op de snelheidsmeter en mochten tenslotte mikken in het gatendoek en dat allemaal onder begeleiding van Han Piels van Zportz, onze woensdagmiddagtrainer voor de jongens en meiden van 5 t/m 12 jaar. En dat was best afzien met dat heerlijke zonnetje op het kunstgras!☀️. Na alle inspanningen was er een welverdiend broodje knakworst en een ijsje. Met het organiseren van de extra trainingen en deze vriendinnenmiddag zetten we het meidenvoetbal bij v.v. Vorden nog meer op de kaart, en hopen we dat er volgend seizoen nog meer meiden bij onze mooie en leuke vereniging komen voetballen. 💪⚽️.  Heb je interesse en lijkt het je leuk om volgend seizoen (vanaf augustus 2022) bij ons te komen voetballen in of een gemengd team of in een specifiek meidenteam (MO13, MO15 of MO17) geef je dan op via onze website of vraag extra informatie via onze coördinatrice of jeugdvoorzitter (annemiekebreukelaar@gmail.com of jeugd@vvvorden.nl).