De dames van Vorden VR1 hebben zich gisterenavond geplaatst voor de kwartfinale van de Achterhoek Cup. In de herkansingsronde, waarin Vorden VR1 terecht was gekomen na het 6-1 verlies tegen 3e klasser FC Bergh VR1 in de 1e ronde, werd eind november met 2-3 gewonnen van PAX VR1. Daardoor plaatste de ploeg van trainer Bert Jan Koekenbier zich voor de 2e ronde waarin gisterenavond in Drempt met 0-8 werd gewonnen van HC’03 VR1. Door maar liefst 4 doelpunten te scoren was Mette Heij gisterenavond ‘Woman of the Match’ en de andere vier doelpunten werden gemaakt door Lynn Hartman, Laura Verstege, Dione Bouwmeester en Amber Moeshart. In de kwartfinale, die op woensdag 20 maart wordt gespeeld, zal Vorden VR1 waarschijnlijk een pittige tegenstander ontmoeten, want tot nu toe hebben DZC’68 VR1, De Graafschap MO23, AZSV VR1 en VIOD VR1 zich ook geplaatst voor de laatst acht ploegen. AZSV MO23 tegen Witkampers VR1 en FC Bergh VR1 tegen Ulftse Boys VR1 zullen vanavond bepalen wie zich als 7e en 8e ploeg plaatsen voor de kwartfinale van de Achterhoek Cup 2023-2024!