Het ‘Vorden Onder 23’ team van v.v. Vorden stond gisterenavond in de 1e ronde van de Achterhoek Cup in het veld tegen de leeftijdsgenoten van AZC uit Zutphen. Zowel het 1e elftal (oefen) als het 2e elftal (beker) had in de afgelopen 3 weken flink op de broek gehad van AZC 1 en 2, dus het ‘Onder-23’ team was gewaarschuwd. Onder leiding van JO19-1 trainer Stijn Wentink was er uit de 26 potentiële spelers uit JO19-1, 1e, 2e en 3e 15 spelers gekozen om gisterenavond mee te doen. Na een ruststand van 2-1 werd het in de 2e helft na een rode kaart aan de kant van AZC een flinke uitslag want Vorden wist maar liefst met 7-1 te winnen van de blauw-witten. Vorden plaatst zich zodoende voor de 2e ronde van de Achterhoek Cup waarin het nogmaals een ‘Onder 23’ team zal treffen. In dit toernooi van de ‘standaardelftallen’ zullen vanaf de 1/8e finales de ‘Onder 23’ teams, de 1e elftallen uit de A-categorie en de 1e elftallen uit de B-categorie bij elkaar ‘stromen’.

Vorden ‘Onder 23’ speelde met 8 spelers uit de JO19-1, 3 spelers uit het 1e elftal en 4 spelers uit het 2e elftal en kwam op 1-0 door Nick Ziggers (JO19). Na de 1-1 van AZC kwam Vorden wederom op voorsprong door een doelpunt van Bart Jansen (JO19). Vlak voor rust werd een doorgebroken speler van Vorden onderuit gehaald en kreeg AZC de rode kaart. Tegen 10 man speelde Vorden de 2e helft keurig uit en verhoogde de score tot 7-1 door doelpunten van Niels Rondeel (1e), Chico Lindenschot (JO19) (2x), Sem Kosse (2e) en Milo van der Pol (JO19).

De overige uitslagen van de 1e ronde van de ‘Onder 23’ teams in de Achterhoek Cup zijn: