Meidenvoetbal is hot! Bij v.v. Vorden zitten wij nu al bijna aan de 100 meiden- en damesleden en hebben wij naast VR1 en VR2 ook 3 juniorenteams ingeschreven bij de KNVB, namelijk de MO13-1, MO15-1 en de MO20-1. Om dat te onderstrepen hebben Bouwbedrijf van Zeeburg en Electro World Klein Brinke de meiden van Vorden MO15-1 in prachtige nieuwe trainingspakken gestoken. Op de foto: staand vlnr: Pim van Zeeburg (Bouwbedrijf van Zeeburg), Sophie van Zeeburg, Linde Wesselink, Diëm Fleming, Vlinder van Gijtenbeek, Noa Eckhardt, Nikki Besselink, Faylinn Klein Brinke, Ferdy Klein Brinke (Electro World Klein Brinke) zittend vlnr: Esmée Schuppers, Lone van Zeeburg, Bo Eggink, Xian Wentink, Paula Willemsen, Cato Wagenvoort. Wij willen beide bedrijven van harte bedanken en wensen de meiden van MO15-1 heel veel plezier en succes in de laatste twee weken van de competitie!