Door een misverstand is de foto van Vorden 6 niet geplaatst in de presentatiegids. Dat is heel vervelend voor de spelers en de leider van het elftal. En in het bijzonder voor één speler, namelijk Boudewijn de Bakker. Hij is eigenaar van De Keuken van Hackfort en shirtsponsor van Vorden 6.

Om die reden willen wij de Keuken van Hackfort onderstaand wat extra aandacht geven.

Door de gedwongen “coronasluiting” van het restaurant kunt u hier niet gaan eten tijdens de Kerstdagen, maar u kunt op 24, 25, 26 en 27 december wel een heerlijk Kerstmenu afhalen. De Keuken van Hackfort heeft een menu samengesteld waarbij zij u het meeste werk uit handen hebben genomen.
Kijk op hun Diner pagina voor meer informatie over het Kerstmenu of bestel direct via de Agenda.

U krijgt er een eenvoudige instructie bij zodat u zonder stress de gerechten kunt opwarmen en de borden kunt opmaken en u kunt genieten van elkaars gezelschap.

U kunt vooraf reserveren  via  Keukenvanhackfort.nl/agenda en tussen 14.00 en 16.00 uur
kunt u het gereserveerde menu afhalen bij het koetshuis.