Nu zijn streekderby’s door de regel heen nét een stukje fanatieker als gewoon, maar daar is ondertussen wel wat in veranderd. Spelers van beide teams kennen elkaar hoegenaamd niet, en ook de stand op de ranglijst gaf geen enkele reden om nog eens wat olie op het vuur te gooien.  Echter na de snelle 1-0 van Bram, mooie pass van Loggie, veranderde er iets in de hoofdjes van de gasten uit Hengelo. Het was zelfs zo erg dat wij ons afvroegen of de “medicijnen van de Nacht” apotheker” nog niet helemaal uitgewerkt waren. Duels werden als een malle aangegaan, en bij elke beslissing van de scheids volgde een partij commentaar ………. Het viel niet mee om rustig te blijven, al lukte ons dat zeer behoorlijk. Dat er tussendoor ook nog gevoetbald werd was helaas een beetje bijzaak geworden. Pax kwam door een ongelukkige eigen goal van Loggie op 1-1. Daarna kregen we eerst wat kansjes voordat Dennis scoorde. Zijn boogbal was net hard genoeg, al zat de keeper er ook niet helemaal fijn bij. Vlak voor rust scoorde Pax de gelijkmaker. Een mooie voorzet werd goed ingekopt, al ging er wel slordig balverlies aan onze kant aan vooraf. In de rust was het spel geen onderwerp, wel hoe om te gaan met het gedrag van Pax !! Iets wat in de B categorie toch niet nodig moet zijn.  Echter de thee ( ROOIBOS …….) had Pax goed gedaan en, nu kwam het voetbal tenminste op de eerste plaats. Het scheelde ook een slok op een borrel dat de grootste etterbak plaats had genomen in de dug-out. De blauw/witten scoorde als eerste. De verdediging stond niet helemaal fijn bij een corner zodat de spits simpel in kon koppen. Lang bleef deze stand niet staan. Doordat Bram druk op de keeper bleef houden, schoot deze de bal weg richting middenlijn. Daar stond Dennis te wachten, en hoewel de aanname niet perfect was schoot hij de bal toch richting doel. Iedereen stond te kijken naar de boogbal , en of deze het zou redden ….. ja dus. Het projectiel stuiterde nog net voor de doellijn, maar kwam voor ons net aan de goede kant van de lat terecht. Na de 3-3 kreeg Vorden nog één goede kans, maar de teams hielden elkaar tot het eindsignaal in evenwicht.   Zonde dat eigenlijk iedereen het over het dwaze gedrag van Pax in de eerste helft had, dat zou toch niet nodig hoeven zijn.