In onze competitie stikt het van de derby’s , en ook vandaag stond er één op het programma. Pax 8 hadden we al gehad, nu kwam het 7e op visite in Vorden. Een team waar we nog nooit tegen gespeeld hadden, en af gaand op de ranglijst zou het verschil ook niet zo groot zijn. Zaak voor ons om de overwinning van vorige week een vervolg te geven.   Snel werd duidelijk dat het zeker niet zo makkelijk zou gaan als tegen Neede, sterker nog, Pax had het betere van het spel. Maar of het zo handig was om dan ook nog voor ons de doelpunten te gaan maken ???? Een corner van Niels werd door 2 spelers gemist waarna de speler die hierachter stond de bal geheel onbedoeld in eigen goal kopte. Een fijne opsteker voor ons, maar we bleven het lastig vinden om in ons spel te komen. Voorin konden we elkaar niet vinden, waardoor het spel van strafschopgebied tot strafschopgebied golfde. Pax was wel dreigend, maar creëerde ook geen grote kansen. Toch werd het voor de rust gelijk. Na een inbal probeerde de aanvoerder de bal voor onze achterlijn te controleren. Dit mislukte volledig waarna hij de bal per ongeluk tegen zijn hand kreeg, anders was het een achter bal geworden. Dit kon de scheidsrechter helaas nooit zien, en deze liet door spelen, waarna de voorzet werd binnen getikt. Wij hoefden niet eens een kans bij elkaar te spelen om toch te scoren. Bij een onschuldig schot van Michiel ging de Hengelose keeper in de fout, en Sven kon de losgelaten bal simpel binnen tikken. Aan deze stand veranderde tot aan de rust niets. Met enkele wissels, en een andere veldbezetting wilden we de 2e helft wat daadkrachtiger gaan spelen. Dit werkte direct want binnen 2 minuten na de hervatting schoot André de 3-1 “verwoestend hard” binnen. De keeper van de eerste helft was geblesseerd in de kleedkamer achter gebleven, en  door een speler vervangen. Deze had waarschijnlijk nog wat zeepsop in de handschoenen zitten, want het schotje had een simpele vangbal moeten worden. Pax was hierdoor even van slag, want we konden direct de 4-1 scoren. Nu zette Sven met een boogballetje Niels voor de keeper en hij schoot zijn negende van het seizoen binnen. In de 50e minuut was de wedstrijd gespeeld. Tot aan het eindsignaal konden beide teams geen kans meer bij elkaar voetballen. Ondanks een ruime overwinning was het verschil in veldspel niet zo groot. Het enige verschil was dat wij geen fout achterin maakte, en dat deed Pax bij 3 tegengoals wel. Wel een kwaliteit om deze af te straffen natuurlijk !