Vorden 4 heeft zich geplaatst voor de bekerfinale in de afdeling Oost van de 7e en 6e klassers in afdeling Oost – Zondag en speelt vanmiddag tegen FC Winterswijk 9 op de velden van OSC in en uit Oosterhout (Nijmegen). Het is voor het eerst sinds de invoering van de bekercompetitie voor de B-categorie (2008-2009) dat een seniorenteam van v.v. Vorden een bekerfinale speelt. Dat het hier om een bijzondere gebeurtenis gaat, blijkt wel uit het feit dat het team van de trainers Ate Barendsen en Daan Wiegerink een ware aanmoedigingsvideo hebben ontvangen van niemand minder dan ‘the Champ’. Pieter de Jongh heeft landelijke bekendheid verworven door zijn prachtige interviews op diverse kanalen waarbij hij als trainer in het betaalde voetbal in Afrika zijn successen uitlegt. In de afgelopen maand is er in Nederland een boek verschenen met de titel ‘The Champ’ waarin het verhaal wordt verteld van de amateurtrainer als hollandse jongen uit de Betuwe tot voetbalkoning van Afrika. Pieter heeft een hele speciale boodschap voor de spelers en begeleiding van Vorden 4 en moedigt ze op zijn typische wijze van harte aan om vanmiddag de finale te gaan winnen. Wij wensen de spelers en begeleiding van Vorden 4 heel veel succes en plezier en natuurlijk ‘a lot of happines’ en ‘confidence on the ball’ …..

Ga naar de volgende link voor het filmpje van ‘The Champ’