Het 4e elftal van v.v. Vorden heeft gisterenavond de bekerwedstrijd in de 1/16e finale van KOSC in en uit Ootmarsum met 1-2 gewonnen. Door dit resultaat is de ploeg van trainer Ate Barendsen, coach Daan Wiegerinck en leider Jan Willem Voortman nu geplaatst voor de kwartfinale. Op tweede paasdag, maandag 10 april, speelt het 4e elftal nu thuis tegen Sp. Lochem 4, toevallig ook de grootste concurrent in haar eigen competitie. Vorden 4 kwam gisteren op voorsprong door een kopbal van Vincent Wabeke uit een corner en vlak voor tijd scoorde Wiebe de Jong de winnende treffer met een halve omhaal. Tegenstander KOSC werd zodoende op eigen veld uitgeschakeld in de 1/16e finale en na de poulewinst in de 1e ronde en daarna de uitschakeling van Varsseveld 6, Etten 2 en dus KOSC 6 gaat het 4e nu naast het kampioenschap ook vol voor de bekerwinst.

De kwartfinales op maandag 10 april zijn :

 

Markelo 6 – Be Quick Z 2

FC Winterswijk 9 – Buurse 2

Arnhemse Boys / Schuitgraaf 2 – UD W. 4

Vorden 4 – Sp. Lochem 4 (12.00 uur)