Vorden 1 is in het seizoen 2021-2022 wederom ingedeeld in 2I, de meest ‘zuidelijke’ klasse van de beide 2e klasses van de zondagafdeling van KNVB afdeling Oost (Overijssel en Gelderland). Dit houdt in dat er net als het afgelopen (Corona) seizoen wederom 7x afgereisd dient te worden naar de Achterhoek/de Liemers (SDOUC, Concordia Wehl. VIOD, VVG’25, DZC, DCS, Varsseveld), 2x naar de Betuwe (DIO en SPERO), 3x naar Nijmegen (Quick 1888, Eendracht ’30 en Union) en 1x naar Apeldoorn (WSV). Het is voor het 7e achtereenvolgende seizoen dat Vorden 1 in deze klasse wordt ingedeeld, nadat het in 2015 het kampioenschap heeft behaald in de 3e klas. Alleen SDOUC en Concordia Wehl waren ook vanaf dit seizoen aanwezig in 2I, de overige ploegen zijn de afgelopen seizoenen gepromoveerd vanuit de 3e klas (DCS, DIO, DVC, Eendracht, SPERO, Union, VIOD, VVG’25, Varsseveld) of uit de 1e klas gedegradeerd (Quick 1888 en WSV). Ploegen als Babberich, Rheden, Germanica, Grol, Hatert, OBW, Rood-Wit, SML, AZC en  Warnsveldse Boys zijn de afgelopen 6 jaar gedegradeerd vanuit de 2e klasse I en FC Winterswijk, Leones, BVC, Orion, RKZVC en WAVV zijn in de laatste jaren gepromoveerd vanuit de 2e klasse I naar de 1e klas.

Concordia Wehl  – Wehl

DCS – Zevenaar

DIO’30 – Drunen

DVC’26 – Didam

Eendracht’30 – Molenhoek

Quick’88 – Nijmegen

SDOUC – Ulft

Spero – Elst

Union – Nijmegen

Viod – Doetinchem

VVG’25 – Gaanderen

Varsseveld  – Varsseveld

Vorden – Vorden

WSV – Apeldoorn