Aanstaande zondag speelt het 1e elftal van v.v. Vorden thuis tegen Trekvogels op de 12e speeldag van de 2e klasse G (zondag). Het is dus de laatste speeldag van de 1e helft van de competitie, maar aangezien de wedstrijd DIO-Vorden vorige week is afgelast, zal Vorden 1 op zondag 18 februari haar laatste wedstrijd spelen van de 1e periode. Trekvogels is een voor Vorden onbekende tegenstander en naast het feit dat ons 1e elftal nog nooit de degens tegen elkaar heeft gekruist, is het ook zeer waarschijnlijk dat ooit een ander senioren- of jeugdteam tegen deze club uit Nijmegen heeft gespeeld. Trekvogels is gepromoveerd uit de 3e klas en staat na 10 wedstrijden met 12 punten op de 8e plaats en dus 2 punten en 2 plaatsen boven Vorden. Het is dus een belangrijke wedstrijd tussen twee ploegen uit het rechter-rijtje. Er is een duidelijke afscheiding tussen beide rijtjes ontstaan en aan beide zijdes van de competitie is het ongemeen spannend. In de bovenste helft heeft koploper DVC’26 21 punten uit 11 wedstrijden en nummer 6 Westervoort heeft maar 2 punten minder. Aan de rechterkant is nummer 7 Schalkhaar met 13 punten de koploper, maar heeft nummer 11 DCS na vorige week maar 4 punten minder. De beide onderste ploegen, Columbia en DIO hebben met 6 en 7 punten een behoorlijke achterstand, maar voor alle andere clubs is er nog van alles mogelijk. 

Vorden 1 zal met een nagenoeg volledige ploeg aantreden tegen Trekvogels, want ook Luuk Smit is na zijn enkelblessure weer volop aan het trainen. Ook heeft Vorden 1 naast haar trainingskamp in Portugal, waarbij het in een ‘halve-wedstrijden-toernooi’ de Algarve_Cup heeft gewonnen, de laatste twee zondagen ook nog twee oefenwedstrijden winnend afgesloten. Tegen 3e klasser FC Bergh werd het 5-2 en afgelopen zondag werd Basteom 1 (4e klas) met 6-0 verslagen. Trainer Klaas Vermeulen heeft dus een prima winterstop beleefd met zijn beide assistenten en de volledige groep en zal er alles aan doen om een goed resultaat neer te zetten tegen Trekvogels.