Er zal komende zaterdag voor het eerst in de Corona-crisis geen kofferbakverkoop bij v.v. Vorden plaats vinden. Het bestuur heeft besloten om na zes succesvolle zaterdagen het komend weekend over te slaan, wegens de huidige feestdagen rondom Hemelvaartsdag, en zich te focussen op volgende week zaterdag 30 mei! In het pinksterweekend zal de v.v. Vorden wederom in samenwerking met de locale sponsoren enkele pakketten aanbieden, naast de bier-fris en wijnpakketten van de voetbalvereniging zelf. De laatste zaterdag van dit seizoen, 6 juni aanstaande, zal er nog een verrassende en passende afsluiting worden georganiseerd, maar daar hoort u binnenkort meer over. Kom zaterdag 30 mei van 11.00 uur tot 12.30 uur weer naar het Sportpark voor de kofferbakverkoop en voor nu een heel fijn ‘lang weekend’ gewenst!