Op maandag 11 maart zal de voetbalplaatjes-verzamelactie gaan starten bij de AH Grotenhuys in Vorden. In samenwerking met de v.v. Vorden is er een prachtig album uitgebracht dat in het teken staat van het 90-jarig jubileum van de v.v. Vorden en waarin 491 voetbalplaatjes in verzameld kunnen worden. Van alle spelende leden zijn per team de foto’s gemaakt en deze kunnen dus 7 weken lang verzameld worden. Op zaterdag 9 maart zal door Wilbert Grotenhuys de actie symbolisch gestart worden op ons Sportpark ‘t Grote Veld, waarbij de AH Grotenhuys nog voor een verassing zal zorgen. ‘Wij zijn enorm tevreden met het album en hebben erg veel zin om deze actie samen met de familie Grotenhuys van onze sponsor AH Grotenhuys-Vorden volgende week te gaan starten’, aldus Hans Boers namens de sponsorcommissie van v.v. Vorden.