Velden, ballenhok en sleutels … op naar start voorbereiding!

Nadat vorige week de velden nog een extra behandeling hebben gekregen i.v.m. engerlingen en droogte, zijn gisteren de lijnen uitgezet door de veldploeg en worden volgende week de doelen geplaatst en netten opgehangen. Zodoende worden de velden gereed gemaakt voor de start van de trainingen en de eerste wedstrijden (29 augustus). Ook is het ballenhok ge-updated en nieuw ingericht naar aanleiding van het actuele trainingsschema, zodat per avond en per shift er voldoende ballen zijn voor de betreffende leeftijdscategoriën. Tenslotte hebben alle trainers een appje of mailtje ontvangen dat zij zaterdag as., 15 augustus, tussen 10.00 uur en 11.00 uur, hun sleutel op kunnen halen ten behoeve van de trainingsavonden. Zodoende worden de laatste puntjes op de ‘i’ gezet om komend weekend de eerste trainingen van het 1e, 2e, 3e, JO19-1, JO17-1 en JO15-1 te houden en vanaf maandagavond en dinsdagavond de overige teams en elftallen.

Klik hier voor het schema van het ballenhok : ballenhok seizoen 2020 – 2021 definitief