Vanaf woensdag 29 april gaat de eerste versoepeling van de corona-maatregelen, welke door de regering en het RIVM zijn opgelegd, van start en mogen kinderen t/m 12 jaar en kinderen van 13 t/m 18 jaar (met 1,5 meter afstand) weer trainen bij hun buitensportvereniging. De voetbalvereniging Vorden heeft daarom in overleg en samenwerking met de Gemeente Bronckhorst en gebruik makend van de richtlijnen en protocollen van het NOC-NSF, een ‘vv Vorden-Corona Protocol’ gemaakt en een alternatief trainingsschema voor alle jeugdteams in de gehele maand mei opgesteld. Op de woensdagmiddag zullen de 5 t/m 11 jarigen(Mini-Pupillen, JO8, JO9, JO10 en JO11) zoals gebruikelijk gaan trainen en tevens komen deze pupillenteams op zaterdagmorgen aan de beurt. De JO13 elftallen en de juniorenteams (meiden en jongens) komen 1 avond in de week aan de beurt en op zaterdagmiddag. Let op : Ouders, verzorgers, Opa’s en Oma’s, begeleiders en supporters zijn NIET welkom op het Sportpark en de kinderen dienen dus, als zij niet met de fiets komen, alleen afgezet en na afloop weer opgehaald moeten worden. 

Trainen voor niet-leden

De regering en het RIVM, en daarmee ook de KNVB, NOC-NSF en de Gemeente Bronckhorst, hebben speciaal aangegeven dat de buitensportverenigingen ook voor niet-leden van 5 t/m 18 jaar de gelegenheid moeten bieden om te kunnen sporten, bewegen en voetballen. Vandaar dat het mogelijk is om als niet-lid tussen de 5 en 18 jaar mee te doen met de trainingen van v.v. Vorden op woensdagmiddag, dinsdag-woensdag- of donderdagavond of zaterdag overdag. Om het geheel in goede banen te kunnen leiden, en met het no-corona-protocol in het bijzonder, is het wel van belang om even aan te geven dat je interesse hebt om mee te trainen, zodat wij daarna de indeling en met welk team bekend kunnen maken. Doe een mail naar voetbalcoordinator@vvvorden.nl en je krijgt z.s.m. antwoord terug.

Alternatieve Trainingsschema Jeugdafdeling v.v. Vorden vanaf 29 april :

Alternatief Trainingsschema Jeugd vv Vorden_ No-Corona

Protocol en Richtlijnen Jeugdtrainingen v.v. Vorden vanaf 29 april :

No-Corona_protocol_jeugdtraining_29april

Protocol en Richtlijnen t.b.v. jeugdtrainers v.v. Vorden vanaf 29 april :

No-Corona_protocol_jeugdtrainers_29april

Let op : Aanplakbiljetten op ons Sportpark

proti rivm