Het was mooi geweest als afgelopen zaterdag alle werkzaamheden afgerond hadden kunnen worden, zodat de reclameborden erin geplaatst hadden kunnen worden. Maar er waren toch nog extra werkzaamheden en extra uren nodig om het geheel te kunnen opleveren. Vandaar dat afgelopen week in de avonduren nog werkzaamheden zijn uitgevoerd en komende vrijdag- en zaterdagmorgen de laatste acties worden uitgevoerd. We hebben op dit moment de planning nagenoeg rond wat betreft het aantal handjes om te helpen, maar het kan zijn dat je toch nog benaderd wordt om mee te helpen. Wanneer deze week de omheining in zijn geheel kan worden opgeleverd, staat donderdag 22 september op de planning om alle reclameborden te plaatsen. Wij zullen aan de spelers en speelsters van Vorden 1, 2, 3 en VR1 en VR2 vragen om een uur voor aanvang van de training aanwezig te zijn, zodat de borden naar de gewenste plek gebracht kan worden. De borden worden dan o.a. door de leden van de sponsorcommissie erin geplaatst en zodoende in zijn geheel opgeleverd.

Afgelopen zaterdag hebben Johan, Loggie, Jeroen en Bas en 3 meiden van de VR2 geholpen met het plaatsen van de railings t.b.v.  de  reclameborden.  Afgelopen  woensdagavond  hebben  Rene,  Jeroen  en  Andre  dit  klusje verder  afgewerkt.  Komende  vrijdag-en  zaterdagmorgen  wordt  het  geheel  opgeleverd  en zal het er uit komen te zien zoals hieronder aan de lange zijde bij de tribune al gerealiseerd is.