Komende maandag zal het officiële trainingsschema voor het nieuwe seizoen van start gaan en dit houdt in dat er zowel op de oefenhoek als op veld 2 getraind kan worden naast het kunstgrasveld en de pannakooi. In het hieronder vermelde schema is ieder team  twee keer ingedeeld op maandag-woensdag of op dinsdag-donderdag. Alleen de JO17-1 heeft een afwijkend ritme want zij trainen op maandag-donderdag. Bij de senioren trainen de ‘lagere teams’ allemaal 1x in de week. De woensdagmiddagtraining zal op 24 augustus beginnen en kent twee sessies van 13.30 t/m 14.15 uur en van 14.30 t/m 15.15 uur. Wat betreft de materialen en de voetballen is het ballenhok weer volledig aangevuld. Vooral voor de categorie JO13/MO13-JO15/MO15 is er voor maar liefst 7 elftallen 60 ballen aangeschaft, omdat er maximaal 4 van de 7 teams op één avond trainen. Per leeftijdscategorie (kleur) hebben de aanvullingen plaats gevonden en zijn er dus voldoende ballen per team/per trainingsavond. Deze week hebben alle betreffende trainers ook de benodigde sleutels ontvangen en mocht je deze nog niet hebben (sleutel kleedkamers en sleutel ballenhok) dan graag een mailtje of belletje naar Rob Oplaat (voetbalzaken@vvvorden.nl).

Klik hier voor het actuele trainingsschema vanaf maandag 22 augustus : Trainingsschema-v-v-Vorden-2022-2023

Klik hier voor de indeling van het ballenhok : Ballenhok verdeling 22-23