Vanuit de TJC (Technische Jeugd Commissie) en de Seniorencommissie is in overleg en na diverse afwegingen het trainingsschema voor het nieuwe seizoen ontstaan. Het schema is vernieuwd aangezien wij vanaf dit seizoen gebruik kunnen maken van het kunstgrasveld, het Pannaveld en de nieuwe oefenstrook achter het hoofdveld. Vanuit het bestuur is besloten om alle elftallen evenredig gebruik te kunnen laten maken van het kunstgrasveld (veld 3) en dit houdt in dat ieder elftal een avond op het kunstgrasveld mag/kan trainen en een avond op natuurgras (veelal de oefenhoek). Tevens hebben wij kunnen realiseren dat ieder elftal een vaste kleedkamer heeft, dus op beide trainingsavonden kan het elftal hiervan gebruik maken. Er is sprake van twee shifts op de maandag- dinsdag- woensdag- en donderdagavond, waarbij de eerste shift van 18.15 uur tot 19.30 uur verloopt en hier de spelers en speelsters t/m 15  jaar aan de beurt zijn.  In de 2e shift, die begint om 20.00 uur, zijn de JO/MO17, JO/MO19 en de senioren aan de beurt. Het trainingsschema gaat in vanaf maandag 16 augustus en alle elftallen zullen met hun eigen trainer(s) bepalen op welke dag er daadwerkelijk gestart gaat worden.

Door het grote aantal elftallen is het net niet mogelijk om alleen de oefenhoek en het kunstgrasveld te gebruiken als trainingsvelden. Op de dinsdag- en donderdagavond zal er in de 2e shift, vanaf 20.00 uur door het 1e, 2e en/of 3e elftal op veld 2 (natuurgras) getraind worden.

Zoals al vele jaren het geval is, zal er ook nu weer op woensdagmiddag getraind worden door Han Piels en zijn assistenten voor alle pupillen van 5 t/m 11 jaar (JO8 t/m JO12). De teamtraining voor deze 7 pupillenteams zal plaats vinden op maandag- of donderdagavond en staan in het huidige schema nog op veld 2. Wij streven er echter naar om deze 7 elftallen te verdelen tussen 4 en 3 teams per avond (maandag- of donderdag). Deze vier of drie teams kunnen dan ook gebruik maken van het Pannaveld, de oefenstrook achter veld 1 en het Kunstgrasveld (1/8e veld). Dit zal echter in de praktijk tijdens de eerste weken van het seizoen nog nader bepaald moeten worden.

Ook in de 1e shift op dinsdag- en donderdagavond komen wij nog een veld tekort en vandaar dat ook de MO13 en de MO19 op deze avonden op veld 2 staan ingedeeld. Ook hier is het nog mogelijk om op het kunstgrasveld ingedeeld te worden, als in de praktijk blijkt dat er ook drie elftallen op het Kunstgrasveld kunnen trainen.

Naast de MO13 (zie uitleg hierboven) zijn ook de lagere elftallen (zij trainen maar 1x in de week op donderdagavond) alleen ingedeeld op natuurgras. Ook hier is het mogelijk om in onderling overleg een keer te ruilen met het 3e of de VR1, waardoor ook voor dit elftal(len)  op kunstgras getraind kan worden.

Klik hier voor het trainingsschema in excel: Trainingsschema-v-v-Vorden-2021-22_site

Wat betreft de indeling van de kleedkamers is het ons gelukt om ieder elftal voor beide avonden een vaste kleedkamer toe te wijzen.

MA DI WO WOMI DO
Pupillen 1,2 1,2 1,2
JO13-1 3 3
JO13-2 4 4
JO15-1 8 8
JO15-2 5 5
JO15-3 6 6
JO17-1 3 3
JO17-2 4 4
JO19-1 1 1
JO19-2 2 2
MO13-1 7 7
MO17-1 7 7
MO19-1 8 8
1e 1 1
2e 2 2
3e 3 3
VR1 7 7
Lagere sen. 4,5,6
G team 8