10.00 uur uit spelen in en tegen Terwolde Vr1 is best vroeg, zeker als de avond ervoor een zeer gezellige avond in de kantine was met een zeer leuke pub quiz waar velen aan meededen. En ook de klok nog een uur verzetten werd voor de trainer iets te veel. Ja, de trainer had zich verslapen en werd om 08.27 uur wakker gebeld. 08.30 uur verzamelen moest het zijn….dit ging net niet meer lukken! Gelukkig waren alle dames wel op tijd en konden we toch nog rond 08.45 uur de auto’s in en waren we nog op tijd om te kunnen spelen en was er zelfs nog tijd voor 20 minuten warming -up. Al met al geen hele fijne voorbereiding maar ja, dat maakte onze dames niet uit. We begonnen redelijk goed aan de wedstrijd, Terwolde speelde ook aanvallend en konden als eerste 2x richting ons doelgebied spelen maar geen zeer gevaarlijke ballen en had Maxime hier dus nog geen moeite mee. Toen was het in de 10e minuut al raak aan onze kant, een snelle omschakeling zorgde ervoor dat Vera de bal vrij speelde en direct Maree kon bedienen. Maree maakte hier alweer haar 16e competitiedoelpunt terwijl ze de 1e helft van het seizoen amper voorin heeft gespeeld. Dat zijn zeer goede cijfers natuurlijk. Maar haar 4 assist en de overige doelpunten is samen een teken dat het klopt en goed staat met elkaar en dat we elkaar steeds beter aanvoelen hoe en waar we de ballen willen hebben. de 0-2 was voor Lynn op aangeven van een zeer mooie pass van Vera op Maree en die dus netjes teruglegde op Lynn. echte mooie teamdoelpunten zijn dit! de 0-3 was een mooie voorzet van Noa waar Maree ook weer op de juiste positie was om dit af te ronden. en hierna nog voor rust kon Noa de ruststand bepalen op 0-4 na een assist van wederom Maree. Mooi om te zien als het elkaar ook gegund wordt. In de rust hebben we wat gewisseld waar Esther en Samantha niet 100% fit waren en dus een helftje rust dachten te krijgen. Hiervoor in de plaats kwamen Mette en Joanne erin en speelden we de 2e helft nog wat makkelijker dan de 1e helft, de bal ging wat makkelijker van voet naar voet en we kwamen hierdoor totaal niet meer in de problemen. keurig samen uit gevoetbald en waar Sheila haar invalbeurt helaas niet kon bekronen met een doelpunt deed Amber dit wel, de 0-5 kwam eerst nog van Vera en toen scoorde Amber opeens haar 1e doelpunt van het seizoen!! ja, echt! maar ja, Amber is keer op keer zo belangrijk voor het team en de balans op het middenveld dat het totaal niet erg was dat zei niet scoorde. Maar toch wel leuk en ja, als dan toch het hek van de dam is…scoorde Amber ook meteen haar 2e van het seizoen en bracht ze de eindstand op 0-7. Al met al een terechte uitslag waar we eerlijk moeten zijn dat Terwolde buiten de penalty die Maxime goed stopte ook wel een paar kansjes hebben gehad en eigenlijk ook wel een eretreffer verdienden. We zijn door deze overwinning en doordat Broekland gewonnen heeft van Activia gestegen naar de 3e plek. en kunnen we alleen door zelf te blijven winnen hopen op een 2e plek in de eindstand. Maar hierin zijn we dus nu geheel afhankelijk van Broekland of die nog punten laten liggen. zelf krijgen we nog 2x activia wie nu dus 4e staan. al met al een leuke spannende subtop aangezien Lemelerveld er gewoon met kop en schouders bovenuit steekt is het daaronder goed en leuk aan elkaar gewaagd. komende zondag spelen we om 10.00 uur thuis tegen Neede Vr2 wie op dit moment onderaan staan. dus kom ons wederom aanmoedigen.