Het was de eerste officiële bijeenkomst in de kantine en op ons Sportpark sinds de versoepeling van de maatregelen vanaf 1 juli. De opening van deze schoonmaakochtend door Herman Vrielink, samen met Rob Enzerink, Joris Jansen van der Berg en Hans Boers verantwoordelijk namens de sponsorcommissie voor deze schoonmaakactie, was dan ook in de kantine, met gepaste afstand en met inachtneming van de pijlen en routes. Herman heette maar liefst 40 (!) vrijwilligers, ouders, leiders, coaches van de jeugdteams en spelers van de seniorenelftallen van harte welkom en gaf aan dat het vanochtend de bedoeling was om alle 110 reclameborden (van in totaal 70 bordsponsoren) goed schoon te maken, van de voor- en achterkant en voorzichtig te zijn met de schoonmaakmiddelen en daarom handschoenen en oude kleding te dragen. Door de grote opkomst werd besloten om ook met 12 mensen alle verplaatsbare doelen (groot en klein) schoon te maken, of beter gezegd roestvrij te maken, aangezien hierop door het sproeiwater een bruine gloed is ontstaan. Het werd zodoende een actieve, gezellige en succesvolle ochtend want om 12.00 uur waren alle borden weer hartstikke schoon en mooi opgeleverd en hebben de in totaal 12 verplaatsbare doeltjes weer de originele uitstraling. 

De sponsorcommissie en het bestuur wil hierbij dan ook alle ouders, leiders, coaches, spelers en commissieleden van harte bedanken voor hun inzet en het is mooi om te zien dat ondanks de lastige Corona-tijd er bij v.v. Vorden nog steeds wordt verenigd en men elkaar toch weer weet te vinden!