Speelronde 8 in de Voetbalpool is gewonnen door Stijn Wentink. Met 49 punten bleek Stijn deze ronde de uitslagen net iets beter te hebben voorspeld dan Guus Garritsen en Sven Hendriks, die beiden 47 punten scoorden. Werner Jansen kwam met 45 punten op plaats 4. Bram Houwen staat op basis van alfabetische volgorde op plaats 5. Een plek die hij echter deelt met Mart Boers, Nout Garritsen, Ruud van der Linden en Willem Lichtenberg

In het algemeen klassement zakte Twan Eggink van plaats 1 naar 4, waardoor de nummers 2, 3 en 4 een plaatsje opschoven. Leider in het algemeen klassement na speelronde 8 is Rik Schröer. Fam. Schoppers bezet plaats 2, maar het gat met nummer 3 Herman Vrielink, de winnaar van vorig seizoen is minimaal, Herman op zijn beurt heeft een minimale voorsprong op Twan. Nummer 5 op dit moment is iemand die we ook vorig seizoen veelvuldig terugzagen in de bovenste regionen en uiteindelijk de 5e plaats in het eindklassement in de wacht sleepte, namelijk Michiel Balvert.