Komende zaterdag wordt de vijfde kofferbakverkoop van v.v. Vorden in de Corona-crisis gehouden. Door het goed weer dat vooral zaterdag voorspeld wordt, willen wij dit keer wederom een BBQ-pakket van Keurslager Vlogman voor 4 personen voor de fraaie prijs van 25 euro aanbieden. Naast dit BBQ-pakket hebben wij ook nog weer de mogelijkheden namens vier andere sponsoren, want het is ook mogelijk om een boodschappenpakket van AH, een bos bloemen van de Vordense Tuin, een Achterhoek-pakket van de Bruna of een bon van Bakkerij van Asselt te kopen en allemaal voor de prijs van 25 euro. Daarnaast zitten wij nog steeds met een voorraad wijn die wij als v.v. Vorden graag willen verkopen en om de keuze te blijven kunnen aanbieden, worden er deze zaterdag wederom ‘Bier, Fris of Wijnpakketten’ van 25 euro aangeboden. Kom dus zaterdag 9 mei as van 11.00 uur tot 12.30 uur naar ons Sportpark en haal via de ‘Corona Drive-Inn’ een bon of een drankpakket of een heerlijk BBQ-pakket!