Vanaf maandag 15 augustus zullen de trainingen beginnen voor alle elftallen van v.v. Vorden, die vanaf die week willen gaan starten. Aangezien de oefenhoek nog niet volledig ‘volgroeid’ is en de droge periode, ondanks het frequent sproeien, ervoor heeft gezorgd dat de grasmat achter loopt op schema, zal in ieder geval de eerste week via een aangepast schema op het kunstgrasveld en het pannaveld getraind worden. De avonden dat ieder team aan de beurt is staat wel gelijk aan het definitieve schema, dat eveneens hieronder wordt weer gegeven. We hebben er wederom voor kunnen zorgen dat ieder team, dat 2x in de week traint, zowel een avond op de oefenhoek (of veld 1/2) krijgt als een training op het kunstgras. Tevens is ervoor gezorgd dat in de eerste shift alle teams t/m de JO15 (6 t/m 14 jaar trainen) en in de 2e shift de JO17 en JO19 (en MO20) en de senioren. De eerste shift is tussen 18.00 uur en 19.45 uur en de 2e shift is van 19.45 uur t/m 21.45 uur. De pupillen trainen minimaal 3 kwartier, de JO13 en JO15 (en MO13 en MO15) trainen minimaal een uur en de JO17 en JO19 (en MO20) minimaal vijf kwartier. De lagere senioren (3e t/m 7e en G-team) trainen minimaal vijf kwartier en de selectie en dames 1 en 2 trainen minstens 1,5 uur. Ook de kleedkamerindeling is bekend gemaakt (werkblad 2) en wij willen alle trainers erop wijzen om vanaf de eerste trainingsdag dit schema aan te houden, zodat z.s.m. logica en vaste keuzes bij de teams erin wordt gestampt. Ieder team heeft op beide trainingsdagen dezelfde kleedkamer. Allemaal heel veel plezier en succes gewenst met de start van het seizoen en de trainers worden via de diverse app-groepen z.s.m. op de hoogte gebracht of ook de 2e week (22 t/m 25 augustus) nog het aangepaste schema van kracht is.

Hierbij het aangepaste trainingsschema voor de week van 15 augustus, waarbij een inventarisatie is gemaakt welke elftallen reeds beginnen met de trainingen:

Aangepast Trainingsschema week 15 augustus

Hieronder het definitieve trainingsschema voor het seizoen 2022-2023, dat vanaf 22 augustus (of 29 augustus) in gaat:

Trainingsschema-v-v-Vorden-2022-2023

LET OP : De eerste woensdagmiddagtraining voor kinderen van 5 t/m 11 jaar is op woensdag 24 augustus !!!