De afgelopen weken hebben er ondanks en rekening houdend met de corona-maatregelen er een aantal verbeteringen plaats gevonden op ons Sportpark. Zo is er een ‘kastwerk’ geplaatst om de nieuwe pompinstallatie onder het scorebord, waarbij het ijzeren frame door Smederij Oldenhave (Willem) is gemaakt en is er een informatiebord geplaatst bij de ingang van ons Sportpark, waarbij Hilarius en Vos Industriële Lakverwerking er een prachtig ‘geel-zwart’ exemplaar van hebben gemaakt. De dinsdagploeg heeft ervoor gezorgd dat dit geplaatst is en daarnaast zijn er ook achter het huidige 2e en 3e veld al voorbereidende werkzaamheden bezig voor de aanleg van het kunstgrasveld. De competitie ligt weliswaar stil, de kantine is gesloten, er zijn geen wedstrijden en toeschouwers, maar op de achtergrond blijft ons Sportpark wel in ontwikkeling en staat er voor het einde van het jaar nog een verfraaing van de kantine op het programma. Wij houden jullie hiervan op de hoogte en bedanken hierbij nogmaals Smederij Oldenhave, Hilarius en Vos Industriële Lakverwerking voor hun bijdrage!