Tegen koploper Lochem waren we hoegenaamd compleet. Bram ontbrak vanwege werk en Erwin is eind van de maand aan de beurt om een kijkoperatie aan zijn knie te ondergaan. Martin was wel weer in staat om speelminuten te maken. Op het kunstgras moest het tactisch plan wel deugen, want in de thuiswedstrijd hadden we al gemerkt dat deze jonge gasten samen een prima elftal vormden. Het plan om de afstanden niet te groot te laten worden lukte uitstekend, en zeker in de eerste fase van de wedstrijd waren wij de bovenliggende partij. We kregen op een gegeven moment zelfs 6 corners achter elkaar. Daar werd niet uit gescoord omdat de thuisploeg elke keer op het laatste moment de bal net van richting kon veranderen, waarna het weer een corner werd. Vlak voor rust liepen we voor het eerst tegen een snelle aanval aan, en daaruit kon, héél zuur voor ons, direct gescoord worden. De linksback kwam goed op en gaf de bal randje 16 laag voor. De bal werd echter door een speler van Lochem gemist wat Loggie weer verraste, en daardoor zijn man uit het oog verloor. De back aan de andere kant schoot de bal onder Peter door in de goal. Twee minuten later was het rust. In de kleedkamer werd nog effe gebaald van de tegentreffer, maar omdat iedereen het gevoel had lekker in de wedstrijd te zitten, bleven we, ondanks 2 wissels en wat omzettingen met hetzelfde plan spelen. Vreemd genoeg was er na de hervatting geen sprake meer van een gelijkopgaande wedstrijd. Doordat we onze taken, op een enkeling na, niet uit (wilden??) voeren, bleek Lochem makkelijk in balbezit en kwamen wij amper van onze helft af. Het wachten was op een tegentreffer, en die kregen we dan ook. Loggie probeerde de voorzet nog voor een aanvaller weg te werken, maar schoot de val ongelukkig in eigen goal. Er werd hierna een beetje op 2 gedachten gehinkt. De ene helft had de witte vlag al gezwaaid, terwijl de andere nog wel voor de aansluitingstreffer wilde gaan. Maar als er binnen het team 2 gedachten zijn, wordt het meestal niks, wat ook nu het geval was. De koploper liep veel te makkelijk uit naar een 5-0 voorsprong zonder daar heel veel moeite voor te doen. Volgens mij werd er door ons de gehele 2e helft ook geen bal meer op de goal van de tegenstander geschoten. De nederlaag was dus terecht, al was het zonde dat we het spel van de eerste 45 minuten niet door konden trekken. Toen verkochten we onze huid wel duur…