Na de eerste wedstrijd van vorige week weet je wel dat je gewonnen hebt maar totaal nog niet wat dit betekend voor de rest van de competitie. Onze tegenstander vandaag had hun vorige wedstrijd ook gewonnen met 2-0 van Dieren wat een oude bekende van ons was en gelijkwaardig was gezien de uitslagen toen. Dus we konden ons opmaken voor een goede tegenstander en gelukkig had iedereen er zin in. Sara de Jonge en Maree oplaat hebben ons team aangevuld omdat Noa Schuppers en Dione Bouwmeester weer na een lange tijd samen hun rentree maakten maar sowieso geen hele wedstrijd mochten spelen. kortom, hiermee weet je dat je al 2 wissels kwijt bent. Direct vanaf de start van de wedstrijd was het duidelijk dat we gretig waren en er zin in hadden. Maar ook de tegenstander was zeker geen verkeerde ploeg en als we hun hadden laten voetballen was het een hele andere wedstrijd geworden. Maar in de 7e minuut was het Roos die op aangeven van Amber de 1-0 maakte en dus we nu in tegenstelling tot vorige week wel snel een openingstreffer hadden. Vanaf toen ontstond er een redelijk gelijk opgaande wedstrijd op het middenveld, echter de dreiging die wij hadden had de foutloos keepende Femke niet, die had het nogal koud!☺ Dit was wederom te danken aan goed en snel druk naar voren zetten en de ballen die er door kwamen waren voor onze verdediging. Nu kwam dit gedeeltelijk door onze grensrechter die in het Blauw (oh nee, oranje) langs de lijn stond te vlaggen. Rein Bruinsma heeft ook zijn officiële debuut als grensrechter gemaakt en hiervoor onze dank. Hij heeft kunnen genieten van zijn Dochter die werkelijk mega sterk verdedigde en precies deed waar ze goed in is. Ook de voortzettingen waren goed, mooie inspeelpasses naar middenveld of naar rechtsbuiten waren er keer op keer. In de 28e minuut was het toch wel een zeer mooi moment dat Noa haar doelpunt maakte na een lange afwezigheid. De bal werd geschoten op de goal maar de keeper kon deze bal niet goed bij zich houden en hier herken je de spitsen in, je moet er staan en dan afstraffen. 2-0 was ook de ruststand en in de rust eigenlijk aangegeven dat we gewoon zo verder moeten spelen, proberen de 3- en 4-0 te maken en niet (zoals vorige week) allemaal net wat anders gaan doen. Echter na een paar wissels is dit altijd even wennen maar ook nu werd het snel en goed weer opgepakt. Sara de Jonge werd op de mid-mid positie neer gezet waar ze (volgens mij) een beetje van schrok. Echter ze deed dit zeer goed en kon na een paar minuten wennen ook haar steentje bijdragen in de duels en zelfs een paar mooie steekballen door hun verdediging veelal op Teuntje die de rechtsvoor positie invulde. In de 57e minuut was het Roos die na een mooie voorzet van Teuntje de 3-0 maakte en de wedstrijd op slot gooide. Maar goed, Lotte heeft gemerkt dat Noa weer er bij is en liet dit niet maar zo over zich heen gaan. Ja, als je dan geen echte kans krijgt schiet je de 4-0  er maar in vanaf een onmogelijke positie. Sommigen zouden zeggen dat het eigenlijk een voorzet was maar voor Lotte was dit 100% bewust. Ook Teuntje was nog niet klaar en pikte haar doelpuntje mee en zette hiermee de eindstand van 5-0 op het bord. Gezien de hele wedstrijd een dik verdiende overwinning wat wel meespeelde was dat de tegenstander nogal pech had met veel blessures, dit kwam ons nog bekend voor van vorig jaar en de reden hiervan is dat wij vorig jaar flinke stappen hebben gemaakt omdat toen wij meestal tegen betere tegenstanders moesten aantreden. En ja als je de hele wedstrijd op je tenen loopt dan krijg je dit. Komende week  mogen we aantreden tegen GVA (Vijzelpad 11 Doornenburg) die nu de 2e plek bezetten met 4 punten uit 2 wedstrijden. wij staan nu bovenaan met de volle buit op zak en zullen komende week dus weer flink aan de bak moeten! Kom ons aanmoedigen zodat we weer de 3 punten mee naar huis kunnen nemen