Jezelf belonen! Dat is wat we hebben nagelaten. Zonder DVC te kort te doen hadden wij het betere veldspel en ook de betere kansen en zeker ook meer kansen. We speelden 70% van de wedstrijd op hun helft, Maar ja, daar krijg je geen punten voor. Zeker na een te slap begin bij ons dat je na 1½ minuut al tegen een achterstand aan kijkt is een aandachtspuntje voor iedereen. Slimmer spelen, zeker in de omschakeling en verder vooruit denken waar we moeten staan als we de bal niet hebben is hierin belangrijk. Maar goed, nog 88½ minuut om de stand recht te trekken en hier gingen we dan ook vol voor. Doordat Ilse Hissink vandaag keepte speelde Vera met Amber centraal achterin. wat even wennen was zeker betreft het op 1 lijn verdedigen wat vaak (net….) goed ging maar zeer risicovol was. hieruit kwam indirect ook de 0-2 uit voortvloeien, de hoge bal over de verdediging heen en uiteindelijk de 0-2 was een feit. Ook hierna bleven we spelen en combineren en druk zetten wat resulteerde in enkele kansen. Wyke had wat last van blessures en hier kwam Sarah de Jonge (12 jaar) voor in het veld wat ze echt uitstekend deed, het leeftijdsverschil was niet te zien en juist zij deed het heel goed betreft positie innemen en mee opkomen vanaf haar rechtshalf positie door ook bij Dione bij te sluiten voor de combinatie. Ook Amber Hulleman (14 jaar) speelde vandaag weer bij ons mee vanuit de Mo17 en ook zij heeft een dikke voldoende gehaald en kan ook gewoon goed mee met de oudere meiden in dit 1e klasse niveau. Mooi om te zien!!  3x een bal op de lat in de eerste helft was uiteindelijk ons enige resultaat. Dus het zat ook niet echt mee, 2x vrije trap van Amber op de lat en 1x in een klutssituatie voor de goal wederom tegen de lat. maar dus geen doelpunt en met 0-2 de rust in gegaan. de tweede helft is Femke gewisseld die een nogal fysieke tegenstander bij zich had staan en dus is Gitte omgetoverd tot linksback wat ze zeer goed invulde, Maree kwam in de spits te staan en Sarah Koolen verhuisde naar de linksbuiten waar Gitte stond. De tweede helft hadden we nog meer balbezit en waren ook de tweede ballen nog vaker voor ons. Amber en Vera kwamen bij toerbeurten mee inschuiven en dit leverde veel gevaar op, zeker als we Maree in de combinatie konden vinden voorin, maar na veel pogingen was het iedere keer net niet, net niet goed geraakt of net naast of over het doel. Dus nog meer inzet en risico’s nemen om dat doelpunt af te dwingen. uiteindelijk lukte dit Doordat Maree een zeer goede combinatie met Vera op waarde inschatte en strak de bal in het doel schoot. dit was in de 60e minuut en vanaf dat moment hadden we het gevoel dat we dit klusje gingen klaren. Maar de 2-2 wilde er maar niet komen. DVC dat zeer fysiek speelde met (slimme) overtredingen zoals even vasthouden of op tijd een duwtje in de rug, verdedigden hun voorsprong wel zeer goed. ook hun keepster wilde niet meewerken aan ons plan. Na nogmaals een bal weer op de lat te mikken was het toch DVC die in een tegenstoot de 1-3 maakte in de 80e minuut. Ja, en dan, 1 op 1 achterin en alles of niets spelen was de uitkomst. Helaas konden we het net niet meer vinden en bleef het 1-3 wat dus zeer teleurstellend was. Aan de andere kant gezien, Natuurlijk willen we winnen, maar was het niet teleurstellend. we hebben gezien dat we kunnen voetballen, we hebben gezien dat we kansen creëren en dat we 90 minuten lang kunnen vechten en knokken voor elkaar. Dan mag je uiteindelijk best tevreden zijn en is het een kwestie van; Hard werken, positief blijven en vertrouwen op elkaar dat dit goed gaat komen!!