Na de zure nederlaag vorige week uit bij DVC met een nog veel meer zure nasmaak i.v.m. de zware blessure van Dione moesten we vandaag toch weer aantreden tegen het voor het eerst in de samenwerking spelende OBW / DCS Mo19-1. Dit beloofde een spannende wedstrijd te worden gezien de stand, zij hadden gelijk aantal punten met 1 wedstrijd meer dan ons. dus indien we wonnen sluit je aan bij de bovenste 3 teams en bij verlies komt alles weer korter bij elkaar. Het laatste was het geval, We speelden in tegenstelling tot de vorige wedstrijd nu wel met meer beleving en passie en dus konden we ons op dat gebied niks kwalijk nemen. Zeker moet gezegd worden dat DCS / OBW een zeer goede ploeg had, voetballend niet veel beter maar wel veel harder in de duels en dus op die manier kregen ze de overhand. sommigen noemen dit gemeen maar dit is gewoon slim van hun en wij moeten ons daar beter tegen leren wapenen. Waar enkelen van ons dit al van zichzelf hebben zijn er nu ook een aantal die dit al veel beter doen zoals bijvoorbeeld Gitte, Ester en Lotte die vorig jaar iedere keer zelf de tikjes mee kregen, nu vaak de rollen op dit gebied zijn omgedraaid. Maar goed, Hier is lastig op te trainen en dit wil je ook liever niet, maar toch is het een belangrijk onderdeel van het spel, het is een contactsport en ja, de grens is bij iedere scheidsrechter weer anders. Het scoreverloop was dat in de 6e minuut de 0-1 viel en in de 18e minuut de 0-2 er achteraan. tussendoor zijn we echt wel een aantal keren in de buurt geweest van hun goal maar zonder al te grote kansen moesten we veelal noodgedwongen op onze eigen helft spelen. Na een half uur hebben we gewisseld en kwamen Sarah de Jonge (jo13) en Iris Rouwenhorst (Mo17) bij in het veld. Het spelbeeld veranderde hierdoor niet veel maar laat dat dus de opsteker zijn voor de toekomst. Het blijft prachtig om te zien dat deze jonge(re) meiden gewoon goed mee kunnen en gelukkig ook plezier hebben om bij ons mee te doen. Voor rust viel helaas nog ongelukkige de 0-3 waardoor het eigenlijk onmogelijk voor ons werd om deze wedstrijd nog te winnen. Direct na rust werd dit bevestigd doordat de 0-4 er al in viel. In de rust nog aangegeven dat als we na 10 minuten nog geen aansluitingstreffer hebben we dan 1op1 zouden gaan spelen. helaas kwam dit niet zover en had het ook geen zin meer om dit te doen. Maar zeker een compliment waard is dat we bleven voetballen, een stuk beter dan de 1e helft en dat we hierdoor toch nog geregeld in hun 16 meter gebied terecht kwamen. Na een mooie steekpass van Vera op Iris Rouwenhorst die de bal op haar beurt werkelijk geweldig aannam en probeerde na een goede actie af te ronden kreeg hun goede keepster de bal niet klem en kwam deze bij Sarah Koolen voor de voeten die dit klusje netjes afmaakte. Ja je moet er maar staan zeggen ze dan, maar dit is ook waar en zeer belangrijk!! We bleven lekker ballen en kwamen steeds iets verder richting hun doelgebied maar helaas geen doelpunten meer voor ons. aan de andere kant viel nog de 1-5 waar echt niets aan te doen was. Al met al staan we nu 5e van de 6 teams en moeten we aanstaande zaterdag 14 november spelen om 14.45 uur uit in Duiven tegen DVV mo19-1 die op dit moment koploper zijn in onze competitie. Zal dus een zware dobber worden mede door onze blessures en hierdoor de smalle selectie. Maar we worden iedere wedstrijd beter en leren van iedere gewonnen maar zeker verloren wedstrijden weer wat bij! En ook als je wat geluk hebt kan er van alles gebeuren en we zullen er dus vol voor gaan om de 3 punten mee naar Vorden / Wichmond te nemen